- Pomnażaj swój kapitał bezpiecznie i efektywnie -

Inwestycje zabezpieczone nieruchomościami

Pozwól swoim pieniądzom pracować,
nawet 6% w skali roku

Bez niespodzianek,
stałe oprocentowanie przez 2 lata

Inwestycja dochodowa z wysoką stopą zwrotu, zabezpieczona nieruchomością

Przedsięwzięcie polega na przekształceniu lokalu na lokal biurowy. Proponowany projekt spełnia wyśrubowane wymagania standardu Extra Prime Location.

Zakres inwestycji dochodowej obejmuje przebudowę istniejącego lokalu wraz z pełnym wykończeniem w standardzie elastycznego biura wysokiej klasy. W całej inwestycji ujęto również pełne wyposażenie powierzchni open-space oraz sal spotkań, które umożliwi świadczenie usług w pełnym zakresie już od pierwszego dnia działalności oraz ułatwi ich sprzedaż.

Biuro zostanie wyposażone również w rozwiązania typu eco i smart, które umożliwią elastyczne dopasowywanie przestrzeni do potrzeb najemców oraz utworzenie strefy konferencyjnej.

Biuro realizowane jest na zamówienie operatora, który podpisze wieloletnią umowę najmu.

Dlaczego coworking?

Coworking to biuro nowej generacji, innowacyjna i nowoczesna forma przestrzeni do pracy oferująca najemcom biurka, sale szkoleniowe i konferencyjne, a nawet całe powierzchnie biurowe w trybie czasowym (godzinowym, dziennym, tygodniowym, itd.), długo- jak i krótko- terminowym.

Coworking jest odpowiedzią na dzisiejsze potrzeby przedsiębiorców nowej generacji (freelancerów – architektów, grafików, informatyków etc. oraz małych przedsiębiorstw), którzy mają zmienne potrzeby wynajmu powierzchni biurowych, ceniących sobie niezależność i swobodę najmu. Najważniejsza dla nich jest elastyczność – w zakresie użytkowanej przestrzeni, jej funkcjonalności jak i ceny.

Zapewnia przestrzeń do pracy dostępną 24/7, ze wspólną recepcją, strefą odpoczynku, sanitarną i kuchenną, oraz, w razie potrzeby, z możliwością uzyskania dodatkowej powierzchni nawet za opłatą godzinową. Coworking oferuje nie tylko miejsce do prowadzenia biznesu, ale również szereg usług towarzyszących. Bardzo istotne jest również tworzenie środowiska przyjaznego dla biznesu, w którym najemcy wymieniają się wzajemnie wiedzą, zleceniami i kontaktami. Nad dobrą atmosferą czuwa doświadczony operator – poprzez bieżący kontakt z najemcami, wprowadzanie usług odpowiadających ich potrzebom oraz organizację angażujących wydarzeń.

Przestrzenie biurowe typu coworking istnieją na rynku od stosunkowo niedawna, bo od 2005 roku, jednak dynamika wzrostu tego segmentu budzi podziw – nigdy nie spadła poniżej 20% w skali roku. W 2018 roku na świecie było już 1,7 miliona pracujących w coworkingach, a według prognoz w 2022 będzie ich nawet
5 milionów.

Posłuchaj, co o coworkingach mamy do powiedzenia w naszym słuchowisku
Z Portfelem w Chmurach:

Proponujemy naszym Inwestorom trzy formy współpracy:

Asygnata Zabezpieczona

Produkt inwestycyjny wypuszczany w celu sfinansowania zakupu nieruchomości. Dzięki niemu Inwestor ma stałe, gwarantowane oprocentowanie zabezpieczone wpisem imiennym do Księgi Wieczystej zakupionej nieruchomości na 150% wartości inwestycji i regularne, kwartalne wypłaty odsetek na konto.

Nieruchomość dochodowa

Nieruchomość dochodowa z wypracowanym modelem biznesowym i najemcami na własność Inwestora w modelu KUP-I-ZARABIAJ. Inwestor zakupuje nieruchomość i cieszy się pasywnym dochodem bez potrzeby angażowania się w codzienną działalność biznesową, która zarządzana jest przez nas.

Udziały w nieruchomości

Dla Inwestorów, którzy chcą zaangażować mniejszy kapitał i zdywersyfikować ryzyko proponujemy również zakup udziałów w spółkach będących właścicielem nieruchomości dochodowej. Spółka zarządzana jest przez nas, więc Inwestor pełni rolę wyłącznie nadzorczą i cieszy się dywidendą wypłacaną z zysków.

Cały proces inwestycyjny przebiega
prosto i sprawnie dzięki profesjonalnemu przygotowaniu
- sprawdź go już teraz w 4 krokach:

01

Umów się na spotkanie

Spotkaj się z naszym Doradcą i poznaj szczegóły inwestycji - wszystkie korzyści płynące z inwestycji w produkty finansowe oparte o nieruchomości dochodowe. Doradca pokaże Ci dokładnie w jaki sposób Twoje pieniądze będą dla Ciebie pracować.

02

Zainwestuj

Podejmij decyzję i zainwestuj z nami. Nie musisz martwić się formalnościami - przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny i umówimy notariusza, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.

03

Zarabiaj odsetki

To najprzyjemniejszy krok! Przez 24 miesiące będziesz otrzymywać kwartalnie odsetki na swoje konto bankowe zgodnie z harmonogramem wypłat w umowie. Twoje pieniądze zarabiają na Ciebie lepiej niż na lokacie bankowej!

04

Ciesz się inwestycją

Po 24 miesiącach Twoje środki zainwestowane z nami wracają do Ciebie. Co więcej, w ramach inwestycji masz prawo skonwertować je na udziały w nieruchomości biurowej, zanim oferta będzie dostępna publicznie!

previous arrow
next arrow
Slider

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do grona naszych Inwestorów, którzy w 2019 roku uzyskali średnio
6,99% stopy zwrotu, zamów kontakt – nasz doradca oddzwoni do Ciebie ze szczegółami!

W celu sprostania regulacjom europejskim potrzebujemy Twojej zgody na kontakt, w celu zaprezentowania produktów lub zaproszenia Cię do udziału w spotkaniach. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych podmiotom trzecim spoza Grupy CIRRUS Capital – szczegółowe informacje znaleźć możesz na stronie Polityki prywatności.

CIRRUS Capital sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 267/6, 81-525 Gdynia

cirruscapital.pl
centrala@cirruscapital.pl
+48 692 294 400

Copyright 2019 – CIRRUS Capital sp. z o.o. | Korzystanie z witryny oznacza akceptację Polityki prywatności.

To nie jest oferta, porada prawna, podatkowa ani inwestycyjna. Strona ma wyłącznie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności informacji.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej tu treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie zabronione bez pisemnej zgody. Strona powstała z wykorzystaniem ikon z Icon8.