- Pomnażaj swój kapitał bezpiecznie i efektywnie -

Inwestycje zabezpieczone nieruchomościami

Pozwól swoim pieniądzom pracować,
nawet 6% w skali roku

Klinika zarabia na Ciebie,
operator zarządza nią na co dzień

Inwestycja dochodowa z wysoką stopą zwrotu, zabezpieczona nieruchomością

Przedsięwzięcie polega na zaadaptowaniu na potrzeby prywatnych gabinetów lekarskich lokalu usługowego zlokalizowanego w Gdańsku, w dzielnicy Piecki-Migowo (ul. Rakoczego).

Celem inwestycji jest zapewnienie lekarzom-specjalistom komfortowego miejsca do pracy, umożliwiającego ograniczenie środków i czasu poświęcanych na prowadzenie własnego gabinetu. Zarządzanie recepcją, strefą sanitarną, sprzątaniem i wywozem odpadów bierze na siebie operator przestrzeni, a lekarz płaci tylko za te dni korzystania z gabinetu
i przychodni, w których sam decyduje się przyjmować pacjentów.

Ceny najmu powinny wynikać przede wszystkim z możliwości zarobkowych lekarzy zestawionych ze stawkami najmu gabinetów na stałe – w taki sposób, aby kalkulacja kosztów i czasu poświęcanego na prowadzenie własnego lokalu wykazywały opłacalność korzystania z usługi. Istotne jest także podnoszenie komfortu pracy poprzez kompleksowe zarządzanie procesami niezwiązanymi z obsługą pacjentów (przede wszystkim kwestie formalne – odciążenie z niektórych obowiązków przedsiębiorcy).

Dlaczego gabinety medyczne?

Jednym z rozwiązań na problemy służby zdrowia jest znoszenie barier dla prywatnych praktyk młodych lekarzy, którzy dzięki temu wybiorą karierę w Polsce. Dostęp do pacjentów umożliwiają platformy online jak Znany Lekarz, natomiast nie rozwiązuje to problemu logistycznego – pacjenta lekarz musi mieć gdzie przyjąć.

Osób opłacających lekarzy z własnej kieszeni lub korzystających z dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego jest coraz więcej. Według raportu GUS, w 2016 roku 38.3% Polaków decydowało się na skorzystanie choć raz w roku z prywatnej opieki zdrowotnej. Polska Izba Ubezpieczeń podaje natomiast, że regularnie – to jest w formie prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego – z prywatnej służby zdrowia korzysta 2.6 miliona Polaków.

Prywatne ubezpieczenie zdrowotne dla 22% użytkowników opłaca pracodawca, samodzielnie finansuje je 22.5% pacjentów. W ciągu ostatnich 12 miesięcy aż 66.8% Polaków deklaruje, że skorzystało z niepublicznej służby zdrowia przynajmniej jeden raz.

Polacy doceniają prywatną służbę zdrowia za szybki dostęp oraz wysoką jakość usług. Niestety, ze względu na rosnące braki kadrowe oraz popyt, coraz częściej prywatne sieci medyczne zbliżają się jakością usług do publicznej służby zdrowia.

Rozwiązaniem tego problemu może być kolejny krok w stronę zniesienia barier wejścia dla pojedynczych lekarzy. Podobną dynamikę możemy obserwować na rynku transportowym – korporacje taksówkarskie uzupełniały braki publicznych środków transportu. Wraz z obniżeniem jakości na rynku pojawiła się nowa forma transportu, która znosiła bariery wejścia dla pojedynczego kierowcy. Dzięki rosnącej konkurencyjności wszystkie usługi w systemie poprawiły swoją jakość.

Posłuchaj, co o coworkingach mamy do powiedzenia w naszym słuchowisku
Z Portfelem w Chmurach:

Zainwestuj w gabinet medyczny w jednej z najbardziej zamieszkałych dzielnic Gdańska

Wybrana lokalizacja to dzielnica Gdańska, największego miasta regionu, stanowiąca serce tzw. Moreny – Piecki-Migowo. Jest to 3 największa pod względem zaludnienia dzielnica oraz 7 pod względem gęstości zaludnienia spośród wszystkich 35 dzielnic miasta. Co więcej, jest to 4 dzielnica pod kątem przyrostu naturalnego.

Bezpośrednim otoczeniem gabinetu jest nowoczesne osiedle mieszkaniowe Centralpark, ulokowane na przecięciu głównych arterii dzielnicy. Bliskość głównych dróg zapewnia doskonałą komunikację autem oraz transportem publicznym – zarówno tramwajowym jak
i autobusowym.

W samej dzielnicy mieszka  prawie 27,5 tysiąca obywateli Gdańska. W przyległych dzielnicach – obszar oddalony o maksymalnie 15 minut jazdy – zamieszkuje łącznie ponad 100 tysięcy mieszkańców.

Proponujemy naszym Inwestorom trzy formy współpracy:

Asygnata Zabezpieczona

Produkt inwestycyjny wypuszczany w celu sfinansowania zakupu nieruchomości. Dzięki niemu Inwestor ma stałe, gwarantowane oprocentowanie zabezpieczone wpisem imiennym do Księgi Wieczystej zakupionej nieruchomości na 150% wartości inwestycji i regularne, kwartalne wypłaty odsetek na konto.

Nieruchomość dochodowa

Nieruchomość dochodowa z wypracowanym modelem biznesowym i najemcami na własność Inwestora w modelu KUP-I-ZARABIAJ. Inwestor zakupuje nieruchomość i cieszy się pasywnym dochodem bez potrzeby angażowania się w codzienną działalność biznesową, która zarządzana jest przez nas.

Udziały w nieruchomości

Dla Inwestorów, którzy chcą zaangażować mniejszy kapitał i zdywersyfikować ryzyko proponujemy również zakup udziałów w spółkach będących właścicielem nieruchomości dochodowej. Spółka zarządzana jest przez nas, więc Inwestor pełni rolę wyłącznie nadzorczą i cieszy się dywidendą wypłacaną z zysków.

Cały proces inwestycyjny przebiega
prosto i sprawnie dzięki profesjonalnemu przygotowaniu
- sprawdź go już teraz w 4 krokach:

01

Umów się na spotkanie

Spotkaj się z naszym Doradcą i poznaj szczegóły inwestycji - wszystkie korzyści płynące z inwestycji w produkty finansowe oparte o nieruchomości dochodowe. Doradca pokaże Ci dokładnie w jaki sposób Twoje pieniądze będą dla Ciebie pracować.

02

Zainwestuj

Podejmij decyzję i zainwestuj z nami. Nie musisz martwić się formalnościami - przeprowadzimy Cię przez cały proces inwestycyjny i umówimy notariusza, bez dodatkowych kosztów dla Ciebie.

03

Zarabiaj odsetki

To najprzyjemniejszy krok! Przez 24 miesiące będziesz otrzymywać kwartalnie odsetki na swoje konto bankowe zgodnie z harmonogramem wypłat w umowie. Twoje pieniądze zarabiają na Ciebie lepiej niż na lokacie bankowej!

04

Ciesz się inwestycją

Po 24 miesiącach Twoje środki zainwestowane z nami wracają do Ciebie. Co więcej, w ramach inwestycji masz prawo skonwertować je na udziały w nieruchomości biurowej, zanim oferta będzie dostępna publicznie!

previous arrow
next arrow
Slider

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta i chcesz dołączyć do grona naszych Inwestorów, którzy w 2019 roku uzyskali średnio
6,99% stopy zwrotu, zamów kontakt – nasz doradca oddzwoni do Ciebie ze szczegółami!

W celu sprostania regulacjom europejskim potrzebujemy Twojej zgody na kontakt, w celu zaprezentowania produktów lub zaproszenia Cię do udziału w spotkaniach. Nigdy nie przekazujemy Twoich danych podmiotom trzecim spoza Grupy CIRRUS Capital – szczegółowe informacje znaleźć możesz na stronie Polityki prywatności.

CIRRUS Capital sp. z o.o.
Al. Zwycięstwa 267/6, 81-525 Gdynia

cirruscapital.pl
centrala@cirruscapital.pl
+48 692 294 400

Copyright 2019 – CIRRUS Capital sp. z o.o. | Korzystanie z witryny oznacza akceptację Polityki prywatności.

To nie jest oferta, porada prawna, podatkowa ani inwestycyjna. Strona ma wyłącznie charakter informacyjny. Zastrzegamy sobie prawo do błędów oraz braku kompletności informacji.
Nie ponosimy odpowiedzialności za wykorzystanie zawartej tu treści i nie zobowiązujemy się do jej aktualizacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykorzystywanie w jakiejkolwiek formie zabronione bez pisemnej zgody. Strona powstała z wykorzystaniem ikon z Icon8.